Finest polish cuisine in Warsaw, Trip Advisor recommendation, Many Awards

Zarezerwuj stolik

Wybierz preferencje rezerwacji

Dane kontaktowe
Zarezerwuj Stolik
Grzegorz
Grzegorz
2020-03-13
Byłem tu pierwszy raz i nie żałuję. Urocza lokalizacja, klimatyczny wystrój i łagodna muzyka w tle. Chciałem po troszku spróbować różnych dań, więc poszedłem w stronę przystawek. Na początek niebanalny pasztet zajęczy jako starter. Potem blin gryczany z boczniakiem i kaczym jajem. Do tego piwo regionalne. Na koniec coś konkretnego, czyli tatar z polędwicy wołowej. Do tego chciałem spróbować wina. Polecono mi czerwone reńskie Iraaduss! Bardzo dobre wino,zresztą tak jak wszystkie potrawy. Naprawdę polecam to miejsce.
Magda W.
Magda W.
2020-03-11
Ciekawe miejsce na elegancki obiad przygotowany ze świeżych składników. Polska kuchnia w ciekawej odsłonie - potrawy przyrządzone z pomysłem.
Ewelina M.
Ewelina M.
2020-02-25
Restauracja jest klimatycznym miejscem, gdzie można wypić dobry alkohol. W ofercie są dobrze dobrane wina i nie tylko. Do tego polecam przystawki - ja próbowałam szpiku wołowego. Przy kolejnej wizycie w Warszawie na pewno odwiedzę Zielonego Niedźwiedzia ponownie, tym razem z przyjaciółmi.
Emilia L
Emilia L
2020-02-25
Mimo, iż zimową porą ciemny park nie zachęca do odwiedzenia restauracji, to dania, które czekają wewnątrz rekompensują okolicę. Dobra polska kuchnia przygotowywana z pomysłem i smacznie. Latem zielona trawa na pewno będzie bardziej przyciągała.
Agnieszka W
Agnieszka W
2020-02-24
Z lekką niepewnością poszłam do restauracji na lunch, bo pierwszy raz słyszałam o tym miejscu. Zamówiłam risotto i bardzo pozytywnie wracam myślami do tego dania. Poza ładną kompozycją dla oczu, było to niezapomniane doświadczenie dla podniebienia. Każdy kęs był kolejną przygodą smaków - w zależności od tego czy wzięłam kawałek ośmiorniczki czy pomidora. Miejsce polecam, bo ma swój wspaniały klimat oraz wyśmienite i świeże jedzenie.